keten2: verschil tussen versies

Uit Etymologiewiki
Ga naar: navigatie, zoeken
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Het WNT geeft al '''keten''' 'Drukte, herrie, spektakel maken; den boel opscheppen', met het ''Handboek Nederlandsche Taal'' (1913-1914) van Van Ginneken...')
 
k (correctie WNT-link)
Regel 1: Regel 1:
[[WNT:Keten|Het WNT]] geeft al '''keten''' 'Drukte, herrie, spektakel maken; den boel opscheppen', met het ''Handboek Nederlandsche Taal'' (1913-1914) van Van Ginneken als bron. In het werk van Van Ginneken heb ik het overigens niet aangetroffen.
+
[[WNT:M031617|Het WNT]] geeft al '''keten''' 'Drukte, herrie, spektakel maken; den boel opscheppen', met het ''Handboek Nederlandsche Taal'' (1913-1914) van Van Ginneken als bron. In het werk van Van Ginneken heb ik het overigens niet aangetroffen.

Versie van 17 mei 2012 om 10:50

Het WNT geeft al keten 'Drukte, herrie, spektakel maken; den boel opscheppen', met het Handboek Nederlandsche Taal (1913-1914) van Van Ginneken als bron. In het werk van Van Ginneken heb ik het overigens niet aangetroffen.